Nasz zespół

Agnieszka Krawczyk

Agnieszka KRAWCZYK

NAJLEPSZE WYNIKI
3:46:28 Radom 2012 42,195 km
1:37:08 Toruń 2012 21,097 km
1:08:36 Toruń 2012 15 km
44:34 Brzeszcze 2013 10 km
21:44 Łódź 2012 5 km

 Włodzimierz Kowalski

Włodzimierz KOWALSKI

NAJLEPSZE WYNIKI
3:45:01 Dębno 2010 42,195 km
1:40:37 Łowicki Półmaraton Jesieni 2013 21,097 km
1:07:36 Bełchatów 2013 15 km
21:38 Łódź 2012 5 km
Korona Maratonów Polskich 2009-2010

 Grzegorz Kordelas

Grzegorz KORDELAS

NAJLEPSZE WYNIKI
3:39:4542,195 km
1:40:1521,097 km
01:11:15 Bełchatów 2009 15 km
45:0310 km
23:105 km

 Mariusz Wasilewski

Mariusz WASILEWSKI

NAJLEPSZE WYNIKI
3:23:56 Warszawa 2013 42,195 km
01:30:45 Łowicki Półmaraton Jesieni 2013 21,097 km
01:01:22 Bełchatów 2012 15 km
41:06 Łódź 2012 10 km
19:55 Łódź 2012 5 km
11:12 Łódź 2011 3 km

 Dariusz Wlazlik

Dariusz WLAŹLIK

NAJLEPSZE WYNIKI
2:01:21 Pabianice 2012 21,097 km
47:25 Bieg Ulicą Piotrkowska 2013 10 km
25:02 Łódź 2012 5 km

 Krzysztof Borys

Krzysztof BORYS

NAJLEPSZE WYNIKI
3:25:10 Poznań Maraton 2012 42,195 km
1:28:28 Łowicki Półmaraton Jesieni 2013 21,097 km
1:01:35 Bełchatowska Piętnastka 2013 15 km
39:54 Bieg Ulicą Piotrkowską 2013 10 km
20:51 GP Łodzi 2011 5 km

 Krzysztof Podgański

Krzysztof PODGAŃSKI

NAJLEPSZE WYNIKI
1:35:04 Półmaraton Jesieni 2012 21,097 km
1:05:46 Bełchatowska Piętnastka 2014 15 km
41:06 Uniejów 2012 10 km
20:475 km
00:12:00 Łódź 2012 3,08 km – test COOPERA

 Andrzej Rech

Andrzej RECH

NAJLEPSZE WYNIKI
2:53:00 Supermaraton Ozorków 2012 25 km
2:22:07 Półmaraton Warszawski 2011 21,097 km
1:17:20 Trzemeszno 2012 15 km
1:00:28 Bieg Ulicą Piotrkowską 2013 10 km
29:22 Łódź 2012 5 km

 Emilia Janusik

Emila JANUSIK

NAJLEPSZE WYNIKI
1:47:38 Półmaraton Św. Mikołajów 2012 21,097 km
1:16:36 Bełchatowska Piętnastka 2012 15 km
49:26 Bieg Ulicą Piotrkowską 2012 10 km
25:17 Łódź 2012 5 km

 Katarzyna Stefańska

Katarzyna PIKORA

NAJLEPSZE WYNIKI
4:25:36 Łodź Maraton 2013 42,195 km
1:57:06 Półmaraton Termy Ciechocinek 2013 21,097 km
52:05 Biegnij Warszawo 2012 10 km
27:00 2011 5 km

 Maciej Jagusiak

Maciej JAGUSIAK

NAJLEPSZE WYNIKI
2:52:56 DOZ Maraton Łódź z PZU 2016 42,195 km
1:18:32 Pabianicki Półmaraton 2016 21,097 km
56:30 Bełchatowska Piętnastka 2015 15 km
34:12 Orlen Warsaw Marathon 2017 10 km
16:21 Kleszczów na 5 2016 5 km

Magdalena Ziółek

Magdalena ZIÓŁEK

NAJLEPSZE WYNIKI
3:07:20 Orlen Warsow Marathon 42,192 km
1:27:35 Pabianicki Półmaraton 21,097 km
1:34:32 Półmaraton Szakala 21,097 km
39:44 Bieg Ulicą Piotrkowską 2015 10 km

Katarzyna Suska

Katarzyna SUSKA

NAJLEPSZE WYNIKI
3:48:32 DOZ Maraton Łódzki 2015 42,195 km
1:43:44 Łowicki Półmaraton Jesieni 2015 21,097 km
1:10:48 Bełchatowska Piętnastka 2015 15 km
46:22 Bieg Ulicą Piotrkowską 2015 10 km
22:37 IX Bieg Wdzięczności 2015 5 km

Małgorzata Matuszewska-Jagusiak

Małgorzata MATUSZEWSKA-JAGUSIAK

NAJLEPSZE WYNIKI
2:15:00 Bieg uliczny w Brukseli 2011 20 km

Tomasz Wybor

Tomasz WYBOR

NAJLEPSZE WYNIKI
40:38 V Bieg Fabrykanta 10 km
1:32:28 Stuttgart Halbmarathon 2015 21,097 km
3:09:59 PZU Maraton Warszawski 2015 42,195 km

Magdalena Korycka-Korzeniowska

Magdalena KORYCKA-KORZENIOWSKA

NAJLEPSZE WYNIKI
56:4 Justynów-Janówka 10km
54:22 IX Ekologiczny bieg do Gorących Źródeł 10km
26:26 Bieg po lotnisku w Łodzi 2014 5km
2:08:07 Łowicki Półmaraton Jesieni 21,097 km
54:29 Bieg Ulicą Piotrkowską 2015 10 km
1:23:29 Bełchatowska Piętnastka 2015 15 km
55:54 Bieg ul. Piotrkowską 2016 10 km
1:59:14 Półmaraton Słowaka 2016 21,097 km

Aleksander Korzeniowski

Aleksander KORZENIOWSKI

NAJLEPSZE WYNIKI
3:15:12 DOZ Maratonu Łódzki 2015 42,195 km
1:30:56 Łowicki Półmaraton Jesieni 2015 21,097 km
40:37 Łódź Bieg Fabrykanta 2014 10 km
19:09 Łódź LCJ RUN 2014 5 km

Paweł Daroch

Paweł DAROCH

NAJLEPSZE WYNIKI
21:51 29.09.2014 5 km
46:39 Bieg ulicą Piotrkowską 2014 10 km

Mateusz Winiecki

Mateusz WINIECKI

NAJLEPSZE WYNIKI
50:15 Bieg Ulicą Piotrkowską 2015 10 km
1:12:12 Bitwa o Łódź
1:55:09 Półmaraton Pabianice 21,097 km
4:20:54 DOZ Maraton Łódzki 2015 42,195 km
5:38:28 Ultra maraton wokół jeziora Sulejowskiego

Anna Patura

Anna PATURA

NAJLEPSZE WYNIKI
1:49:21 I Piotrkowski Półmaraton 21,097 km
3:51:04 Toruń Maraton 2015 42,192 km
2:25:50 VI Ultramaraton Ozorków 25 km
2:12:00 Półmaraton Szakala 2014 21,097 km

Paulina Kubiak

Paulina KUBIAK

NAJLEPSZE WYNIKI
45:24 VI bieg Kazików Radom 10 km
1:16:46 16. ULICZNY BIEG BEŁCHATOWSKA PIĘTNASTKA 15 km
1:44:27 V Pabianicki Półmaraton 21,097 km
3:54:37 DOZ maraton Łódź 2015 42,195 km
5:17:23 Maraton wokół Jeziora Sulejowskiego 2015 50 km

Monika Pieczora

Monika PIECZORA

NAJLEPSZE WYNIKI
20:16 Kleszczów na Pięć 2017 5 km
42:36 Uniejów 2013 10 km
1:04:49 Bełchatowska Piętnastka 2015 15 km
1:33:26 Półmaraton Pabianicki 2016 21,097 km
3:18:38 DOZ Maraton Łódź 2017 42,195 km

Rafał Ziółkowski

Rafał ZIÓŁKOWSKI

NAJLEPSZE WYNIKI

22:05 V Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych 5km
47:34 DOZ Maraton Łódź 2017 10 km
1:46:35 Półmaraton Marzanny 2015 21,097 km
4:11:29 DOZ Łódź Maraton 2016 42,195 km
Wings for Life 2017 –dystans –  22,23km – 1:55:05

 

Kasia Wolska

Kasia WOLSKA

NAJLEPSZE WYNIKI
20:48 Nordea LCJ Run 2016 5 km
43:42 Bieg Niepodległości 2015 10 km
1:43:42 Półmaraton Szakala 201521,097 km
II m-ce Łódź Indoor Triathlon
52:51   I m-ce Zimowy Janosik- Kierpce Maryny 10 km

Maciej Mazerant

Maciej MAZERANT

NAJLEPSZE WYNIKI
19:05 Parkrun Łódź #245 5 km
38:54 3. Łódzki Bieg Niepodległości 10 km
1:37:22 VII Półmaraton Szakala Dookoła Lasu Łagiewnickiego 21,097 km
1:29:31 Pabianicki Półmaraton 2017 21,097 km

Łukasz Brzeźnicki

Łukasz BRZEŹNICKI

NAJLEPSZE WYNIKI
17:06 X Bieg Wdzięczności 5 km
36:01 28. Warszawski Bieg Niepodległości 10 km
0:55:08 Bełchatowska Piętnastka 2016 15 km
1:18:51 Pabianicki Półmaraton 2016 21,097 km
2:46:43 DOZ Maraton Łódź 2017 42,197 km
4:30:32 Łemkowyna Ultra Trail- Maraton 48 II m-ce OPEN

 

Błażej Biskupski

Błażej BISKUPSKI

NAJLEPSZE WYNIKI
24:42 CITY TRAIL Łódź 2014 5 km
52:54 Bieg Ulicą Piotrkowską 2015 10 km
1:29:05 Puchar Maratonu DOZ 2014 15 km
1:18:51 Pabianicki Półmaraton 2016 21,097 km
4:18:20 DOZ Łódź Maraton 2015 42,197 km

Sebastian Woźniak

Sebastian WOŹNIAK

NAJLEPSZE WYNIKI
21:54 City Trail 2016 5 km
47:16 DOZ Maraton Łódź z PZU 10 km
1:45:41 Półmaraton Warszawski 2017 21,097 km
2:41:01 II Ultra Kamieńsk 25 km
3:49:09 DOZ Maraton Łódź 2017 25 km

Tomasz Markiewicz

Tomasz MARKIEWICZ

NAJLEPSZE WYNIKI
10:25 City Trail 2016 5 km
38:23 13. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run 10 km
1:23:04 V Pabianicki Półmaraton 21,097 km

Mariusz Ubych

Mariusz UBYCH

NAJLEPSZE WYNIKI
19:49 LCJ RUN 2016 5 km
41:47 Bieg Ulicą Piotrkowską 2015 10 km
1:34:33 V Pabianicki Półmaraton 2016 21,097 km
3:24:33 DoZ Maraton 2017 42,195 km
5:14:59 Supermaraton Ozorków 2015 50 km

Gabriela SIELECKA

NAJLEPSZE WYNIKI
26:08 Bieg Żołnierzy Wyklętych 2017 5 km
56:23  Bieg Niepodległości 2016 10 km
2:15:26 VII Półmaraton Szakala 2016 21,097 km

Robert Głuchowski

Robert GŁUCHOWSKI

NAJLEPSZE WYNIKI
19:35 LCJ RUN 2016 5 km
40:50 II Poddębicki Bieg Bez Barier 10 km
1:32:56 II Aleksandrowski Półmaraton 21,097 km
3:33:55 DoZ Maraton Łódź 2016 42,195 km
2:13:33 Ultra Kamieńsk

Marcin Płomiński

Marcin PŁOMIŃSKI

NAJLEPSZE WYNIKI
20:22 GP Łodzi 2014 5 km
42:22 13. Bieg Ulicą Piotrkowską 10 km
1:35:01 VI Półmaraton Szakala 2015 21,097 km
3:07:38 Trail Kamieńsk 30 km
3:27:35 DoZ Maraton Łódź 2015 42,195 km
2:13:33 Ultra Kamieńsk
4:32:13 II Zimowy Maraton Bieszczadzki 44,6 km
4:26:12 Supermaraton Ozorków 2016 50 km
6:43:02 Ultramaraton Powstańca w Wieliszewie 63 km

Marcin GNIADZIK

Marcin GNIADZIK

NAJLEPSZE WYNIKI
20:41 Parkrun #247 5 km
42:09 XI Bieg Do Gorących Źródeł 2017 10 km
1:08:48 20. Bełchatowska Piętnastka 2016 15 km
1:37:35  VII Pabianicki Półmaraton 2017 21,097 km
3:40:26 DOZ Maraton Łódź 2017 42 km

 Roman MACKIEWICZ

NAJLEPSZE WYNIKI
43:27 13. Bieg Ulicą Piotrkowska Rossmann Run 10 km
1:37:42  VII Pabianicki Półmaraton 2017 21,097 km
3:47:33 DOZ Maraton Łódź z PZU 2015 42 km
3:51:47 III Maraton Podhalański 42 km
4:32:13 II Zimowy Maraton Bieszczadzki 44,6 km
6:43:17 Ultramaraton Powstańca w Wieliszewie 63 km
7:54:29 Tarta Fest Bieg 56 km
8:36:12 Ultramaraton- PKO Festiwal Biegowy 64 km

Piotr WIACKIEWICZ

NAJLEPSZE WYNIKI
44:07 Bieg po Nowe 2016 10 km
1:40:15 Półmaraton w Aleksandrowie Łódzkim 21,097 km 2016
3:55:26 Maraton Łódzki DOZ 42,195 km 2017

Michał NIEDŹWIEDŹ

NAJLEPSZE WYNIKI
21:12 – V Bieg pamięci Żołnierzy Wyklętych 2017 – 5 km
44:02 – II bieg św. Urszuli 2016 – 10 km
1:37:08– XIV Krakowski półmaraton marzanny 2017 – 21.097 km
3:29:20 – XVI Cracovia Maraton 2017 – 42.195 km
11:40:06 – Beskidy Ultra Trail  2013 – 55 km
13:46:10 – Ultraroztocze 2017 – 80 km (88km )

Radosław GROSS

NAJLEPSZE WYNIKI
12:52 3000m – Otwarte halowe mistrzostwa województwa weteranów i amatorów-  11.02.2017
23:01  – City trail 2. w Łodzi 5km  2016
45:09  – Ibuprom 10k Run Łódź – 10 km 2017
1:45:03  – 12 PZU Półmaraton Warszawa 21,097 km 2017
3:52:10  – 3 Gdańsk Maraton 42,195 km 2017

 

Zbigniew BIAŁECKI

NAJLEPSZE WYNIKI
22:37 V Bieg pamięci Żołnierzy Wyklętych 5 km 2017
47:29 3. Łódzki Bieg Niepodległości 10 km 2017
1:38:24 2. ONICO Gdynia Półmaraton 21,097 km 2017
3:36:39 Maraton Łódzki DOZ 42,195 km 2017

Tomasz MARCINIAK

NAJLEPSZE WYNIKI
20:43 – Daj piątaka na dzieciaka 2016 – 5 km
41:47 – 15 Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run– 10 km
1:39:22 – 2. Półmaraton Aleksandrowski – 21,097 km

Beata ZAWADZKA

NAJLEPSZE WYNIKI

28:07 City Trail 5 km 2015 r
57:25  Bieg Sylwestrowy  10 km 2015 r
2:08:36 Półmaraton w Gdyni   21,097 km 2017 r
4:52:50 Maraton Łódzki  42,195 km 2016 r

Krzysztof COLONNA- WALEWSKI

NAJLEPSZE WYNIKI
21:38 XI Bieg Wdzięczności Konstantynów Łódzki   5 km
45:11  Bieg ulicą Piotrkowską 10 km  2017
1:56:26  VII Półmaraton Szakala 21 km
1:24:21 Duathlon w Aleksandrowie Łódzkim 5/20/2,5
1:19:30- Bitwa o Łódź
1:28:10  Spartan Race Sprint

Sylwia NOWAK WYLAZŁOWSKA

NAJLEPSZE WYNIKI
52:00 Bieg Sylwestrowy 10 km 2015
1:20:15 Bełchatowska 15 km 2015
1:59:38 Półmaraton Pabianicki 21,097 km 2016